Garaże blaszane

Garaże dwuspadowe

Garaże z dachem dwuspadowym to funkcjonalne konstrukcje blaszane, które stanowią tańszą alternatywę dla tradycyjnego garażu murowanego. Oferujemy garaże dwuspadowe z blachy falistej, wykonane w całości ręcznie, z wysokiej jakości materiałów. Dachy dwuspadowe dobrze sprawdzają się dla wyższych i szerszych konstrukcji. Mają szersze kąty nachylenia niż blaszaki jednospadowe, co chroni przed zaleganiem śniegu

Garaże ze spadem na bok

W tej grupie dostępne są garaże ze spadem na bok. Są to funkcjonalne konstrukcje blaszane, wykonywane ręcznie przez naszych doświadczonych rzemieślników. Dach z lekkim spadem w bok zapobiega zaleganiu śniegu, dzięki czemu cała konstrukcja jest mniej obciążona.
Garaże jednospadowe wykonane są z giętych na zimno kształtowników (zabezpieczonych farbą podkładową przed rdzą) oraz z poszycia z blachy trapezowej. Do wyboru Klienta pozostaje standardowa blacha ocynkowana lub blacha akrylowa w dowolnym kolorze z palety RAL i MAT. Poszczególne elementy są ze sobą łączone za pomocą nitów i mocnych śrub, całość jest lekka, a zarazem bardzo stabilna.

Garaże ze spadem na tył

W stałej ofercie KELMET posiadamy garaże ze spadem w tył. W tej grupie dostępne są konstrukcje o różnych wymiarach – Klienci mogą wybierać spośród wielu szerokości, długości (głębokości) i wysokości blaszaków. Dach z lekkim spadem w tył zapobiega gromadzeniu się większej ilości śniegu i ułatwia jego usuwanie. Oprócz standardowych garaży jednostanowiskowych, polecamy funkcjonalne konstrukcje dwustanowiskowe.
Wszystkie garaże blaszane wykonujemy z giętych na zimno kształtowników, pomalowanych farbą podkładową chroniącą przed rdzą. Szkielet ramowy z kątownika skręcany jest na śruby i wkręty. Blachę trapezową mocujemy do konstrukcji z wykorzystaniem nitów aluminiowo-stalowych. Standardowe poszycie wykonujemy z blachy ocynkowanej. Garaże ze spadem w tył można zamówić także z poszyciem wykonanym z kolorowej blachy akrylowej (odcienie z palety RAL i MAT).
Istnieje możliwość zamiany tradycyjnej bramy dwuskrzydłowej otwieranej na boki na bramę uchylną otwierającą się do góry na sprężynach i rolkach. W blaszakach możemy zaprojektować dodatkowe drzwi i otwór okienny.