Garaż drewnopodobny

Firma KELMET® Mińsk Mazowiecki od 2003 roku buduje funkcjonalne i solidne garaże blaszane, które sprostają nawet rudnym warunkom atmosferycznym. Tego typu konstrukcja jest doskonałą, tańszą alternatywą dla garażu murowanego. Blaszaki powstają też w dużo krótszym czasie. Stąd właśnie ich popularność.

Jako producent garaży, oferujemy wiele wariantów do wyboru. W zależności od potrzeb i uwarunkowań miejscowych Klientom proponujemy garaże blaszane dwuspadowe, jednospadowe oraz ze spadem na jeden bok. Wszystkie konstrukcje wykonywane są w całości ręcznie z wysokiej jakości materiałów (m.in. wyłącznie polskiej stali). Garaż drewnopodobny dwuspadowy jest doskonałą opcją w przypadku wyższych i szerszych konstrukcji. Takie rozwiązanie dzięki większym kątom nachylenia chroni garaż przed zgubnymi skutkami zalegającego śniegu.

Nowoczesne technologie umożliwiają nam stworzenie solidnych oraz estetycznych konstrukcji. Blaszak pokryty powłoką przypominającą orzech lub złoty dąb, będzie praktyczną ozdobą każdej posesji. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Garaż blaszany – ile od granicy działki?

Przepisy mówią, że garaż drewnopodobny może być posadowiony:
  • 4 metry od granicy sąsiadującej działki – w sytuacji, gdy konstrukcja będzie do granicy zwrócona ścianą z drzwiami i oknami;
  • 3 metry od granicy sąsiadującej działki – w sytuacji, gdy konstrukcja będzie do granicy zwrócona ścianą, która nie posiada drzwi ani okien.
W szczególnych sytuacjach blaszak może bezpośrednio przylegać do granicy działki. W tej sytuacji wymagana jest zgoda odpowiednich organów. Nie ma natomiast konieczności pozyskiwania zgody sąsiada.

Garaże blaszane Mazowieckie – jak powstają?

Każdy producent garaży powinien wspierać rodzimy rynek. Zdając sobie z tego sprawę, korzystamy wyłącznie z polskiej stali. Arkusze blachy falistej fabrycznie zabezpieczane są przed korozją metodą cynkowania ogniowego.

Standardem jest wykonywanie konstrukcji głównie z zamkniętych profili. W miejscach potencjalnie narażonych na większe naprężenia umieszczamy okucia narożne i dachowe. Garaże blaszane mogą przybierać różne formy. Dotyczy to zarówno układu, jak i kształtu samej bryły oraz koloru poszycia zewnętrznego.

Realizujemy projekty różniące się od siebie jak ogień i woda. Blaszaki mogą być wyposażone w drzwi wejściowe, okna i bramy wjazdowe. Jeśli tylko będzie to możliwe z punktu widzenia technologii i bezpieczeństwa, zrealizujemy każdy pomysł.

Garaże drewnopodobne i blaszane – kolorystyka

Jeśli tradycyjny blaszak wizualnie nie będzie pasował do posesji, istnieje możliwość budowy wersji kolorystycznej. Należy przy tym zaznaczyć, że możliwy jest dobór dowolnej barwy z palety RAL. Nasi fachowcy pokryją ocynkowane poszycie i ściany boczne specjalną, organiczną powłoką, która nada całości pożądany kolor.

Jeżeli jednolity odcień Cię nie satysfakcjonuje, zachęcamy do zamówienia garażu drewnopodobnego. Blacha jest wówczas malowana farbą imitującą złoty dąb lub drewno orzecha. To prawdziwa gratka dla osób ceniących zarówno funkcjonalność, jak i piękno.

Garaż blaszany z wiatą spad do tyłu drewnopodobny złoty dąb 6,5m x 5m

Garaż blaszany spad na tył drewnopodobny multigros 6m x 6m

Garaż blaszany spad na tył drewnopodobny multigros_orzech 8m x 5m

Garaż blaszany z wiatą dwuspadowy drewnopodobny multigros 6m x 5m g

Garaż blaszany spad do tyłu drewnopodobny orzech 3m x 4m

Garaż blaszany dwuspadowy drewnopodobny orzech 3m x 5m

Garaż blaszany z wiatą dwuspadowy drewnopodobny multigros 7m x 5m

Garaż blaszany spad do tyłu drewnopodobny orzech 3m x 5m_

Garaż blaszany z wiatą dwuspadowy drewnopodobny multigros_orzech 4,5m x 5m

Garaż blaszany dwuspadowy drewnopdobny orzech 4m x 5m

Garaż blaszany dwuspadowy drewnopodobny złoty dąb 7m x 6m

Garaż blaszany spad na bok (na prawo) drewnopodobny orzech 4,5m x 6m