GALERIA KONSTRUKCJI NETYPOWYCH

To klient podaje wymiar konstrukcji, kolor blachy, rodzaj dachu (dach jednospadowy, dwuspadowy, spad na bok), rodzaj drzwi (brama dwuskrzydłowa/uchylna). Garaże wykonywane wedle pomysłu klienta - Nasi konsultanci koordynują jedynie projekt

Konstrukcje dostępne w rozmiarach o szerokości maksymalnej 7 metrów, wysokości 3,2 metra oraz nieograniczonej długości. Ich przeznaczenie jest bardzo różnorodne: sprawdzają się zarówno jako obszerne, niedrogie magazyny, proste hale produkcyjne, wygodne myjnie samochodowe, serwisy motoryzacyjne etc. Wykonane z solidnej stali oraz oparte na stabilnej, sprawdzonej ramie, oferowane hale blaszane stanowią popularną alternatywę dla niezwykle kosztownych budynków murowanych. Cena uzależniona jest od indywidualnie dobranych rozmiarów, akcesoriów oraz formy blaszaka.

 

 

Należy zwrócić uwagę na to, że każdy garaż blaszany łączy w sobie wytrzymałość, funkcjonalność, a jednocześnie jest wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem. Istnieją szerokie możliwości dostosowywania go do własnych potrzeb, jak również gustu i preferencji estetycznych. Jeżeli poszukują Państwo firmy godnej zaufania, która będzie w stanie wykonać dla Państwa odpowiednią konstrukcję, zachęcamy do kontaktu. Współpraca z nami z pewnością się opłaca.

 

Spośród opcji najczęściej wybieranych przez naszych klientów,
z pewnością wymienić można:


Garaże blaszane

Dostępne w rozmaitych rozmiarach, dopasowywanych do konkretnych oczekiwań z Państwa strony. Najczęściej zamawiane są u nas w wariancie na dwa pojazdy, z dodatkową przestrzenią przeznaczoną do przechowywania narzędzi, zapasów żywności czy przedmiotów nieużywanych na co dzień.

Wiaty garażowe blaszane

Montowane szczególnie w obrębie posesji o ograniczonych rozmiarowo powierzchniach. Tego rodzaju rozwiązania stanowią tańszy odpowiednik garaży, który jednak w niemal równym stopniu chroni osłaniane pojazdy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Małe obiekty blaszane

Takie jak: kojce dla zwierząt, schowki, wiaty śmietnikowe czy też niewielkie pomieszczenia gospodarcze, idealne do przechowywania narzędzi, mebli, rowerów, akcesoriów ogrodniczych, drewna, węgla i wszelkiego rodzaju innych surowców opałowych.

Hale blaszane

Umożliwiające np. magazynowanie towaru, przechowywanie dużych maszyn rolniczych lub prowadzenie warsztatu samochodowego.

Bramy uchylne

W pełni funkcjonalne i dostosowane do niemal dowolnych mechanizmów otwierających. Mogą zostać wykonane w formie uchylnej bądź jako drzwi skrzydłowe. Na życzenie klientów - indywidualne wymiary.

Altany śmietnikowe

Nasza firma jest w stanie wykonać wiaty i altany w indywidualnym rozmiarze, kolorze poszycia z dowolną liczbą drzwi itp. Konstrukcje wiaty przygotowujemy zgodnie z wytycznymi podanymi przez Klienta - na wymiar.

Czym charakteryzują się nasze konstrukcje?

Proponowane naszym klientom blaszaki zawsze wykonywane są z dużą precyzją, w sposób gwarantujący najwyższy poziom stabilności i bezpieczeństwa konstrukcji, nawet przy wieloletniej i intensywnej eksploatacji.


Niezależnie od rozmachu przedsięwzięcia, dokładamy ponadto wszelkich starań, aby nasz końcowy produkt cechował się:

pełnym dostosowaniem do uprzednio przedstawionych przez klienta wytycznych

Wysoką wytrzymałością na wstrząsy, zderzenia i uszkodzenia mechaniczne,

Doskonałą odpornością na deszcz, grad, śnieg, mróz oraz wszelkie inne potencjalnie szkodliwe czynniki pogodowe.

Atrakcyjną wizualnie i uniwersalną estetyką umożliwiającą łatwe wkomponowanie go w otoczenie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca z Kelmet Garaże zapewnia nie tylko doskonałej jakości hale garażowe, pomieszczenia gospodarcze, wiaty, kojce dla zwierząt czy też rozmaite magazyny. Gwarantuje również doskonałą obsługę i spersonalizowane podejście do klienta. W ramach prowadzonej od wielu lat działalności dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu ofertę w pełni kompleksową oraz maksymalnie dostosowaną do potrzeb. Oprócz wspomnianej elastyczności, jeśli chodzi o sam przyjęty przez nas model współpracy:

Oferujemy rzetelne i fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań.

Na wszelkie zgłoszenia odpowiadamy w ciągu maksymalnie kliku godzin.

W ramach współpracy mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc podczas każdego etapu realizowanego przez nas zlecenia.

Zapewniamy Państwu wiele możliwości kontaktu - do wyboru telefon, wizyta w placówce, e-mail oraz formularz kontaktowy