Konstrukcja garażu blaszanego / Projekt Garaż Blaszany

Garaż blaszany standard 3x5

Na rysunku zaznaczone są wysokości poszczególnych elewacji garażu blaszanego z dachem jednospadowym na tył i bramą dwuskrzydłową / uchylną ( w specyfikacji)

 

Dodatkowo liniami przerywanymi naniesione są i opisane elementy konstrukcji co sprawia że jest to niemal projekt garażu blaszanego, zgodnie z którym wykonujemy dla Państwa taki właśnie Blaszak

Wykonanie garażu blaszanego wymaga uwzględnienia wielu aspektów, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Garaże blaszane są popularnym rozwiązaniem ze względu na swoją trwałość, łatwość montażu oraz stosunkowo niskie koszty w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji. 

Poniżej ukazujemy profesjonalny opis graficzny procesu projektowania garażu blaszanego.

Niezwykle ważnym aspektem jest **Analiza Wymagań Klienta:**
Przy projektowaniu garażu blaszanego kluczowym krokiem jest dokładna analiza wymagań klienta, precyzyjnie zbieramy informacje dotyczące liczby pojazdów, dostępu do garażu, ewentualnych dodatkowych funkcji (np. pomieszczenie na narzędzia, umiejscowienia okien itp.) oraz preferencji estetycznych

W połączeniu w/w czynników powstaje gotowy pomysł w postaci rysunku na wymarzony garaż, wiatę, czy schowek ogrodowy

Specyfikacja wymiarowa

 •   Technologia standard garaż 3×5 :

  – powierzchnia użytkowa  -14,90m2  

  – powierzchnia zabudowy -15,00m2      
  – powierzchnia całkowita  -15,00m2 
  – kubatura  – 31,95m3 
  – wysokość budynku 2,13m 
  – dach jednospadowy 3°
  – Garaż Blaszany zaprojektowano w technologii szkieletu stalowego
  – pokrycie dachu z blachy trapezowej T14

  – wymiar bramy garażowej szer.2,76 x wys.1,95m św. wjazdu BRAMA UCHYLNA

  – wymiar bramy garażowej szer.2,92 x wys.2,00m św. wjazdu BRAMA DWUSKRZYDŁOWA

                  

Jeśli zamówicie Państwo NASZ jakikolwiek inny garaż i okaże się że potrzebne jest zgłoszenie go do urzędu - możemy przygotować rysunek wykonawczy konstrukcji, co znacznie ułatwi Państwu całą sprawę.

Z przyjemnością pomożemy

 • Takie rysunki możemy wykonać również dla konstrukcji większych – nietypowych posłużą one jako wytyczne dla projektanta wykonującego dokumentację i projekt garażu blaszanego na potrzeby zgłoszenia lub otrzymania zezwolenia na budowę takiego obiektu. Jeżeli zatem w planach macie Państwo postawienie większego obiektu typu Blaszak zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdyż znacznie łatwiej i prościej jest przygotować dokumentację, a potem sam Garaż w oparciu o Naszą specyfikację materiałową (rysunek wykonawczy) , niż szukać producenta, który dostosuje swoją technologię do wykonanego projektu.

 

Wykonanie przez naszą firmę rysunku – ułatwi Państwu procedurę – Zgłoszenie Obiektu Budowlanego

Kiedy pomagamy innym... Pomagamy Sobie.